0 %
Yurii Kadirov #Sirkadirov
Simple guy with big ideas, also known as @sirkadirov
 • Age
  19 years old
 • Location
  Lviv, Ukraine
 • Education
  Computer science
 • Громадська діяльність
 • Організація масових заходів
 • Волонтерські активності
 • Ведення малих підприємств
 • Розробка програмних засобів
 • Системне адміністрування
 • Вільне програмне забезпечення

Познайомтесь з Кадіровим Юрієм

Ви можете знати його як Sirkadirov. Він є студентом Львівського національного університету імені Івана Франка, займається інженерією програмного забезпечення, системним адмініструванням і громадською діяльністю; цікавиться політикою та інноваційними технологіями. Мріє про краще майбутнє для своєї країни – України.
Зворотній зв'язок

Біографія

Кадіров Юрій Вікторович, також відомий як Sirkadirov, народився у квітні 2002 року у місті Запоріжжя, що є одним з найбільших адміністративних центрів півдня України з розвиненими видобувними та виробничими потужностями. Змалку цікавився електронікою, комп’ютерами і електронним моделюванням. Навчався спочатку у Запорізькій гімназії №11 з поглибленим вивченням іноземних мов, після закінчення 5 класу перейшов до Запорізької гімназії №28. У 8 класі вступив у профільний клас з поглибленим вивченням інформаційних технологій. Разом з навчанням, займався самоосвітою, був студентом комп’ютерної академії “IT STEP Запоріжжя”, де вподобав такі дисципліни, як: “Робототехніка”, “Цифрова фотографія”, “Системне і мережеве адміністрування”, "Платформа .NET Framework".

У Запорізькій гімназії №28 поглиблено вивчав математику, фізику, інформатику та англійську мову, з цікавістю відвідував уроки історії України, правоведення, географії. Брав активну участь в учнівському самоврядуванні, був учасником багатьох олімпіад і змагань, у тому числі міжнародного чемпіонату ІТ талантів “Золотий Байт 2018”. Після завершення навчання, у 2019 році вступив до Львівського національного університету імені Івана Франка, навчається за спеціальністю “Комп’ютерні науки” на Факультеті електроніки та комп’ютерних технологій, є дійсним членом студентського самоврядування факультету та університету. Бере участь у роботі Приймальної комісії університету у якості волонтера, започаткував ініціативу з поліпшення рівня поінформованості студентства своєї Alma Mater про організацію освітнього процесу - #lnu_guide for electronics.

Зібравши команду однодумців, наприкінці липня – початку серпня 2020 року заснував Громадську організацію “Верховний Порядок”, напрямками діяльності якої було обрано: реалізацію освітніх, інформаційно-технологічних та громадських ініціатив; розробку і впровадження вільного програмного забезпечення в Україні, а також створення можливостей для самоідентифікації та самореалізації молоді. Метою “Верховного Порядку” є показати, що впливати на майбутнє своєї Батьківщини може кожен, хто цього дійсно бажає – без стороннього фінансування, підтримки від політичних чи олігархічних формувань, кримінальних кіл. Під час заснування організації, Юрія було одностайно обрано на пост Голови об’єднання.

Останні проєкти та ініціативи

© 2013-2021, Yurii Kadirov. All rights reserved.