Перше знайомство

Мене звати Юрій Кадіров, я — студент та працівник ЛНУ ім. Івана Франка, є Головою та співзасновником Громадської організації «Верховний Порядок», а також членом правління Львівського обласного відокремленого підрозділу «Солідарної Молоді». Я розробляю програмне забезпечення, серед іншого — під вільними ліцензіями, є автором застосунку для закладів вищої освіти України UniSched, яким користуються декілька тисяч студентів та викладачів. Член політичної партії Європейська Солідарність.

Активізм та волонтерство

Брав активну участь в мітингах «Спочатку дрони, потім стадіони», метою яких було змусити владу припинити нецільові витрати коштів, які б могли працювати на нашу перемогу, а не на побудову чергового непотрібного стадіону, ремонт опісля ремонту і щорічне перекладання бруківки.

Також, періодично долучаюся до волонтерських ініціатив, зокрема до зборів на придбання пікапа та корисностей для потреб роти вогневої підтримки 5 ОМБр, буса і модемів для 52 окремого полку зв'язку та радіотехнічного забезпечення сил ППО.

У лавах Солідарної Молоді Львівщини беру участь в організації різноманітних подій, у тому числі: майстер-класів з виготовлення окопних свічок, арттерапій для Захисників України, які проходять реабілітацію після поранень, освітніх лекцій, воркшопів тощо. Разом з тим, посилював взаємодію свічкарів на Львівщині, брав активну участь у зборі та передачі матеріалів для виготовлення окопних свічок, у тому числі — із залученням соціально відповідального бізнесу до таких активностей. Так, за першу зиму з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, команда Солідарної Молоді Львівщини передала на потреби Збройних Сил України близько 15000 окопних свічок, та завдяки нашій діяльності інші львівські волонтери та організації змогли передати в зону бойових дій ще більше пальників.

Диджиталізація

Розробив програмне забезпечення UniSched, яке надає академічній спільноті закладів вищої освіти зручний додаток для перегляду розкладу занять, доступу до вебсервісів закладу освіти, переходу до онлайн-занять в один дотик, та яке в найближчому майбутньому надаватиме доступ й до інших, більш корисних функцій для студентства та викладачів.

У Львівському Університеті, зокрема, працюю над створенням зручних та зрозумілих інформаційних ресурсів для абітурієнтів та студентів, а також розробляю унікальні доповнення до UniSched, які є неабияк корисними для студентства, аналогів яким поки немає в інших закладах вищої освіти України.