Skip links

Кадіров Юрій

Студент Львівського національного університету імені Івана Франка, Голова ГО "Верховний Порядок", активний член і HR Львівського осередку ВГО "Солідарна Молодь", громадський активіст, волонтер, спеціаліст у сфері ІТ.

27+
реалізованих проєктів
8 років
досвіду з інженерії ПЗ
14+
перемог у змаганнях
6+
організацій і об'єднань

Дитинство і шкільні роки

Народився у квітні 2002 року в Запоріжжі - місті, що є одним з найбільших адміністративних центрів півдня України з розвиненими видобувними та виробничими потужностями. Змалку цікавився електронікою, комп’ютерами та електронним моделюванням, медициною. Спочатку навчався в Запорізькій гімназії №11 з поглибленим вивченням іноземних мов, а після закінчення 5 класу продовжив навчання вже у Запорізької гімназії №28 з поглибленим вивченням математики.

У 8 класі вступив у профільний інформаційно-технологічний клас. Разом з навчанням, активно займався самоосвітою, був студентом однієї з міських ІТ-академій, брав участь в олімпіадах та змаганнях, був активним членом учнівського самоврядування, з 2014 року - активно волонтерив, наскільки це дозволяло навчання і тодішні можливості.

Навчання в університеті

У 2019 році вступив до Львівського національного університету імені Івана Франка, навчається за спеціальністю “Комп’ютерні науки” на Факультеті електроніки та комп’ютерних технологій, більше трьох років був активним членом студентського самоврядування свого факультету та університету, після чого вирішив сконцентуватися на діяльності у рамках інших напрямків.

Також, щороку бере участь у роботі Приймальної комісії свого факультету та університету як волонтер, воседи 2020 року започаткував ініціативу з інформування студентства своєї Alma Mater про організацію освітнього процесу під назвою #lnu_guide, у рамках якої було створено однойменний канал у Telegram (більше 300 учасників), оприлюднено кілька статей, що цікавили студентство, а також розроблено "Путівник першокурсника" Факультету електроніки та комп'ютерних технологій. Зараз цей проєкт отримав розвиток у якості загальноуніверситетської ініціативи зі створення онлайн-путівника першокурсника.

Активна громадська позиція

Зібравши команду однодумців, наприкінці липня 2020 року став одним із співзасновників Громадської організації “Верховний Порядок”, напрямками діяльності якої було обрано реалізацію громадських ініціатив у сфері освіти, інформаційних технологій і діджиталізації, а також створення можливостей для самоідентифікації та самореалізації молоді. Юрія було одностайно обрано на пост Голови об’єднання.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, повернувся до активної волонтерської діяльності у межах своїх можливостей як студента і голови громадської організації. У вересні того ж року доєднався до Львівського осередку ВГО "Солідарна Молодь", яка є молодіжним крилом партії Європейська Солідарність, у якості активного члена, а вже на початку листопада став HR-ом і медійником свого осередку.

Використовуючи цей вебсайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності