Skip links

Кадіров Юрій

Студент, айтішник, громадський активіст, голова ГО "Верховний Порядок" 🇺🇦

Студент, айтішник, громадський активіст 🇺🇦

Кадіров Юрій Вікторович, також відомий як Sirkadirov, народився у квітні 2002 року у місті Запоріжжя, що є одним з найбільших адміністративних центрів півдня України з розвиненими видобувними та виробничими потужностями. Змалку цікавився електронікою, комп’ютерами і електронним моделюванням. Навчався спочатку у Запорізькій гімназії №11 з поглибленим вивченням іноземних мов, а після закінчення 5 класу продовжив навчання вже у Запорізької гімназії №28. У 8 класі вступив у профільний клас з поглибленим вивченням інформаційних технологій. Разом з навчанням, активно займався самоосвітою, був студентом однієї з міських ІТ-академій, брав участь у олімпіадах та змаганнях.
У 2019 році вступив до Львівського національного університету імені Івана Франка, навчається за спеціальністю “Комп’ютерні науки” на Факультеті електроніки та комп’ютерних технологій, є дійсним членом студентського самоврядування факультету та університету. Бере участь у роботі Приймальної комісії університету у якості волонтера, започаткував ініціативу з поліпшення рівня поінформованості студентства своєї Alma Mater про організацію освітнього процесу - #lnu_guide.
Зібравши команду однодумців, наприкінці липня – початку серпня 2020 року заснував Громадську організацію “Верховний Порядок”, напрямками діяльності якої було обрано: реалізацію освітніх, інформаційно-технологічних та громадських ініціатив; розробку і впровадження вільного програмного забезпечення в Україні, а також створення можливостей для самоідентифікації та самореалізації молоді. Під час заснування організації, Юрія було обрано на пост Голови об’єднання.
У вересні 2022 року доєднався до Всеукраїнської громадської організації "Солідарна Молодь" у якості члена, а вже на початку листопада став Головою відділу HR і комунікацій, а також членом Правління Львівського обласного осередку організації.

👨🏻‍💻

Інженерія програмних засобів та системне адміністрування

🙏🏻

Громадська і волонтерська діяльність, освітні ініціативи

🙆🏻‍♂️

Більше цікавого -
вже згодом 😉!

Продовжуючи використання цього вебсайту, ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності.
Explore
Drag