Skip links

Дослідити
Тягнути

Правова інформація

Важлива документація

Авторські права

Усі матеріали, включаючи та не обмежуючись графічними файлами і даними, текстовими даними, програмним забезпеченням, дизайнами, аудіо- та відеозаписами, якщо не вказано інакше, є власністю фізичної особи Кадірова Юрія Вікторовича (далі – Sirkadirov), або ж пов’язаних з ним юридичних осіб, організацій та об’єднань і захищені Законами України та міжнародним законодавством у сфері захисту авторських та суміжних прав. Правовласники цих матеріалів дають дозвіл на створення електронних копій вмісту цього Вебсайту виключно з метою доступу до опублікованої інформації. Будь-яке інше використання матеріалів або їх частин без попереднього письмового дозволу їх прямих правовласників заборонене, включаючи, але не обмежуючись відтворенням, модифікацією, розповсюдженням або повторною публікацією.

Програмні продукти (комп’ютерні програми), представлені на веб-ресурсах, пов’язаних з діяльністю зазначених правовласників, якщо не вказано інакше, є їх ексклюзивною інтелектуальною власністю, захищені авторським правом та/або підлягають ліцензуванню. Їх несанкціоноване використання порушує авторські права їх правовласників, а також пов’язане законодавство України та інших країн, у тому числі міжнародне, у сфері захисту авторських та суміжних прав.

Політика щодо торгових марок

Усі послуги та продукти, представлені на сайтах, пов’язаних з діяльністю Sirkadirov та/або пов’язаних юридичних осіб, організацій і об’єднань, є торговими марками або інтелектуальною власністю відповідних правовласників та/або їх партнерів й захищені від відтворення, імітації, використання з метою заплутування або введення в оману відповідно до національних та міжнародних законів про захист торгових марок, авторських та суміжних прав, тощо.

Застереження щодо застосування

Цей веб-ресурс, а також інші ресурси Sirkadirov і афілійованих до нього юридичних осіб, організацій та об’єднань у мережі Інтернет надаються на умовах “як є” і “як доступно”. Ми не робимо жодних заяв та не даємо гарантій будь-якого роду, явних чи неявних, включаючи, але не обмежуючись будь-якими неявними гарантіями товарності, придатності до певної мети, точності та не порушення прав.

Ми не даємо жодних гарантій щодо точності, повноти, актуальності або надійності будь-якого контенту, доступного на цьому та інших вищезгаданих веб-ресурсах. Ви несете відповідальність за перевірку будь-якої інформації, перш ніж покладатися на неї. Використання вищезгаданих веб-ресурсів і контенту, доступного на них, здійснюється виключно на Ваш власний ризик. Ми не робимо жодних заяв та не даємо гарантій, що використання цих веб-ресурсів буде безперервним або проходитиме без помилок.

Поштова адреса для юридичних запитів

69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Шкільна, будинок 42, абонентська скринька №2359.

Пов’язані юридичні особи та організації

З метою належного інформування про діяльність Sirkadirov, нами наводиться список компаній, організацій та об’єднань, юридичних осіб, що пов’язані з Sirkadirov та фізичною особою, що використовує це найменування. Наведені нижче дані надаються лише з метою ознайомлення користувачів та/або клієнтів і не є вичерпним. Інформацію про діяльність Sirkadirov в Україні та за її межами ви можете отримати зі сторонніх ресурсів, таких як державні чи регіональні реєстри, веб-ресурси відкритих даних, тощо.